sobota, 20 lutego 2016

Blippo! KONKURS!

Hej mordeczki! Szykuję już dla was post tematyczny, jednak dzisiaj jeszcze troszkę luźniej. Minęła mi już połowa ferii i stało się to tak szybko, że nawet nie pamiętam co zdążyłam przez ten czas zrobić, a właściwie to chyba nic nie zrobiłam. W ciągu dnia dużo siedzę w domu, za to nocą raczej przeciwnie, a nawet jeśli to zdecydowanie przestawiłam się na nocny tryb życia.
Dostałam ostatnio paczuszkę od strony blippo. Jest to strona z japońskim jedzeniem i gadżetami, czyli zdecydowanie strona dla mnie! W paczce były moje ukochane pocky i kilka gadżetów. Nawet pojawiły się takie z pandą! Widać, że firma wie co lubię.Udało mi się z pomocą tej firmy zorganizować dla was konkurs. Jeżeli chcecie wziąć poniżej macie formularz zgłoszeniowy.

a Rafflecopter giveaway
6 komentarzy:

 1. Również mam ferie i również dziś zorientowałam się, że właśnie minęła ich połowa, a ja mam podobne odczucia do Twoich. Ale cóż... trzeba dostrzegać szklankę do połowy pełną, a nie do połowy pustą, więc nie bądźmy pesymistkami i wykorzystajmy tę część, która nam została! :D
  Nietypowa paczka, przesłodka. :D

  Pozdrawiam, Justlyjass.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłoszenie wysłane :D Cudowny box <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie jadłam pocky, jednak nie mogę doczekać się, kiedy będę miała okazję ich spróbować.
  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz to dla mnie wiele znaczy ;*
Jeśli Ci się u mnie podoba zaobserwuj, postaram się odwdzięczyć ;D
Pamiętaj zostawić link do swojego bloga na pewno tam zajrzę! ; )